Nedovoľte okoliu na svojich rukám ukázať svoj pravý vek, tieto úžasné masky vám v tom pomôžu

2378 Views 0 Comment
thumb11-600x315 (1)

Koža na vašich rukách je veľmi tenká a jemná. Vaša ruky vyžadujú osobitnú starostlivosť! Vzhľadom k neustálemu vystavovaniu nepriaznivým faktorom vonkajšieho prostredia (chlad, vietor, teplota sa mení), časté umývanie a expozície na čistiace prostriedky pre domácnosť robia vrásky a škvrny.

Ponúkame tri komplexné programy  na starostlivosti o ruky. Každý z nich sa skladá z troch fáz: parenie, zmäkčenie a hydratácia. Robiť omladzujúci kúpeľné procedúry je treba dvakrát týždenne.

KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ

 1. rejuvenizáciaKúpeľ s parafínom. K tomu potrebujeme horúci kozmetický vosk, potom mierne necháme vychladnúť a ponoriť do dlane po dobu 20-30 minút. Takýto Paraffin na rukách utiahne ošúchanú pokožku a tonizuje ju.Peeling. Budete potrebovať 2 polievkové lyžice morskej soli, kvapku tea tree oleja, 2 lyžice kokosový olej (rastlinný môže byť nahradený). Zmiešajte všetky ingrediencie. Natrieme na ruky a začneme masáž, pohybujúcu sa od zápästia na ruky.

  Maska. Vaječný žĺtok – dokonalý anti-aging prostriedok. Potrebujeme vaječný žĺtok, olivový olej a citrónovú šťavu. Vymiešame žĺtky a pridáme k nej 1 lyžicu oleja a niekoľko kvapiek šťavy. To všetko sa dôkladne premieša a aplikuje na ruky po dobu 15 minút. Zmyte teplou vodou.

 2. obnovenieKúpeľ. Citrus vitamín koktail vráti ruky nielen do svojej bývalej pružnosti pokožku, ale aj zosvetlí. Vytláčíme šťavu z 1 citróna, pridajte niekoľko kvapiek esenciálneho oleja grapefruitu, prášok do pečiva, štipka škorice. Ponorte ruky v mixe a držať po dobu 5-7 minút.Peeling. Budeme potrebovať pomarančovú kôru, 0.5 lyžice cukru, 1 lyžicu zázvoru a 2 lyžice olivový olej. Štetcom alebo špongiou naneste zmes a masírovať ruky.

  Maska. Vezmite 1 lyžicu pomarančovej drti, 1 lyžicu sezamového oleja a štipku červenej papriky. Zmiešané aplikujte na kožu, zmyť po 5 minútach. Potom potrite ruky s mandľovým olejom.

 3. odstraňuje únavuKúpeľ. Do teplej vody kvapnite trochu rozmarínového oleja a mentol, zalejeme 1 polievkovou lyžicou olivového oleja. Máčame ruku po dobu 5 minút.Peeling. Aby to bolo jednoduché, ale účinné budete potrebovať 2 lyžice cukru. Zmiešame 1 polievková lyžica slnečnicový olej, štipka jedlej sódy a 1 polievková lyžica ružová voda. Premiešajte a masážou aplikujte na ruky.

  Maska. Naškriabeme 1 zelené jablko, pridajte 2 lyžice olivového oleja, 1 lyžica vazelíny, kvapka gáfor oleja. Veľkoryso potrite svoje ruky a nechajte 10 minút. Potom opláchnite teplou vodou a hydratačným krémom.

   

Domáca kúpeľná starostlivosť pomôže nielen boj s vekom zmenám na koži, ale aj získať skutočnú radosť. To je len kroviny zázvoru! Verte mi, že po týchto postupoch bude muž bozkávať vaše jemné ruk!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC