Nemôžete spávať? Netrápte telo s liekmi, radšej si pred spaním dajte lyžičku, tohto zázračného lieku

918 Views 0 Comment
3-38-300x200

Nie ste schopný spať, to je problém pre veľký počet ľudí. Nespavosť je strašný boj. Ešte horšie je, keď sa ľudia zaťažujú telo liekmi, aby sa pokúsili zvrátiť nespavosť, čo často vedie ešte väčším problémom.

Spánková deprivácia môže viesť k podráždeniu, úzkosti a zlé celkové zdravie. Mozog prestáva riadne vnímať, fungovať a kognitívne schopnosti sú ovplyvnené. Zdravotné riziká, ktoré sú zvýšené sa zahŕňajú: mŕtvica, hypertenzia a ochorenia srdca.

Takže teraz, keď vieme, že správny spánok je naozaj veľmi dôležitý, môžeme použiť prírodný liek, aby zabezpečil pozitívne účinky na dostatok spánku?

Sú to len dve ingrediencie, ktoré potrebujete k vytvoreniu tohto bezpečného a účinného lieku:

1 čajová lyžička ružovej himalájskej soli
5 čajových lyžičiek surového medu

Tu je návod na prípravu:

Zmiešať ingrediencie, dobre premiešame a nalejeme liek do uzavretej nádoby.

Tu je návod, ako ho vziať:

Pred spaním, vziať pol lyžičky alebo 3/4 čajovej lyžičky. Držte liek chvíľu pod jazykom. a vypiť. Môžete si ho vziať s teplou vodou a vypiť ako čaj.

Himalájska ružová soľ je kľúčom k tejto náprave. To všetko-prírodné a nespracované. Žiadne chemikálie, a to má 84 dôležitých minerálov. Žiadne znečisťujúce látky alebo toxíny, a namiesto toho zostáva vo svojej najčistejšej podobe po milióny rokov. Reguluje hladinu serotonínu a melatonínu. To zase zaisťuje zdravý spánok. Taktiež znižuje krvný tlak. To samozrejme je  rozdiel od pravidelného typu soli, čo väčšina ľudí používa.

Daj aj ostatným vedieť o mocnom lieku, ako mať čo najlepší spánok

 

ZDROJ:VIRALZONEX.COM